Stacja Fotografia - cykl spotkań ze znanymi fotografami

opublikowano 02-01-2019 12:43

Stacja Fotografia - cykl spotkań ze znanymi fotografami

Cykl spotkań "Stacja Fotografia"

Wspólnie z Sony Polska zapraszamy Państwa na cykl spotkań z fotografami zatutyłowany "Stacja Fotografia". Spotkania będą odbywać się w Studio Station w centrum Krakowa. Gospodarzami spotkań będą kolejno cenieni fotografowie zajmujący się różnymi dziedzinami fotografii (sportową, modową, portretową, ślubną). Na wydarzeniach będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami aparatów i obiektywów Sony. Możliwe będą również praktyczne testy sprzętu oraz uzyskanie porad i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla uczestników przewidziane są również atrakcyjne oferty handlowe. Cały cykl to idealna okazja do zainspirowania się, zdobycia dodatkowej wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności fotograficznych.

Chcemy, aby spotkania miały kameralny charakter i każdy z uczestników mógł spokojnie testować sprzęt, uzyskać doradztwo oraz porozmawiać z gospodarzem spotkania. W związku z tym ograniczyliśmy maksymalną liczbę uczestników. Warto nie zwlekać z zapisem. 

Linki do systemu, w którym można zakupić bilety do poszczególnych spotkań znajdziecie poniżej. 

Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy plan całego cyklu:

#1 Spotkanie z Markiem Arcimowiczem - 6 września 2018

Marek Arcimowicz - od kilkunastu lat zawodowo - fotograf od "zadań specjalnych". Z wykształcenia architekt-planista, instruktor narciarstwa. Przez lata pracował multidyscyplinarnie - łącząc funkcję fotografa, testera i projektanta sprzętu. Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą. 

https://stacja-fotografia-1.evenea.pl 

#2 Spotkanie z Tomaszem Markowskim - 25 październik 2018

Tomasz Markowski - wieloletni fotograf wspólpracujący z Przeglądem Sportowym. Relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie, w tym Igrzyska Olimpijskie, finały Mistrzów Europy w piłce nożnej czy Tour de Pologne.

https://stacja-fotografia-2.evenea.pl 

#3 Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim - 14 listopada 2018 

Tomasz Tomaszewski doktor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, agencji Visum Archiv w Hamburgu i innych renomowanych stowarzyszeń. Zajmuje się fotografią prasową, publikuje swoje zdjęcia w najważniejszych pismach polskich i wielu zagranicznych, jak: National Geographic Magazine, New York Times, Time, Fortune, Elle, Vogue. Autor wielu indywidualnych wystaw na całym Świecie.

https://stacja-fotografia-3.evenea.pl

#4 Spotkanie z Karolem Wójcickim - 13 grudnia 2018

Karol Wójcicki - pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage "Z głową w gwiazdach" na Facebooku. Przemierza świat w poszukiwaniu najpiękniejszych zjawisk astronomicznych takich jak całkowite zaćmienia Słońca czy zorza polarna.

https://stacja-fotografia-4.evenea.pl 

#5 Spotkanie z Robertem Wolańskim - 24 stycznia 2019

Robert Wolański - jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów zamujących się modą i portretem w Polsce. Absolwent łódzkiej Filmówki. Po studiach zdobywał doświadczenie w Paryżu, pracując dla takich sław świata mody, jak Christian Lacroix i Jean-Paul Gaultier. Najbardziej fascynuje go portret, ale realizuje też zlecenia reklamowe. 

https://stacja-fotografia-5.evenea.pl 

#6 Spotkanie z Maciejem Suwałowskim - 5 luty 2019

Maciej Suwałowski - fotograf ślubny znany również jako Magic Weddign Photographer. Fotografował śluby w różnych zakątkach Świata. 

https://stacja-fotografia-6.evenea.pl 

przykładowe zdjęcia z warsztatów

zarezerwuj miejsce