Studium Fotografii - cykl spotkań ze znanymi fotografami

opublikowano 30-10-2019 12:43

Studium Fotografii - cykl spotkań ze znanymi fotografami

Cykl spotkań "Studium Fotografii"

Wspólnie z Sony Polska zapraszamy Państwa na cykl spotkań z fotografami zatutyłowany "Studium Fotografii". Spotkania będą odbywać się w Studio Station w centrum Krakowa oraz w Hotelu Mariackim w Katowicach. Gospodarzami spotkań będą kolejno cenieni fotografowie zajmujący się różnymi dziedzinami fotografii (sportową, modową, portretową, ślubną). Na wydarzeniach będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami aparatów i obiektywów Sony. Możliwe będą również praktyczne testy sprzętu oraz uzyskanie porad i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla uczestników przewidziane są również atrakcyjne oferty handlowe. Cały cykl to idealna okazja do zainspirowania się, zdobycia dodatkowej wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności fotograficznych.

Chcemy, aby spotkania miały kameralny charakter i każdy z uczestników mógł spokojnie testować sprzęt, uzyskać doradztwo oraz porozmawiać z gospodarzem spotkania. W związku z tym ograniczyliśmy maksymalną liczbę uczestników. Warto nie zwlekać z zapisem. 

Linki do systemu, w którym można zakupić bilety do poszczególnych spotkań znajdziecie poniżej. 

Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy plan całego cyklu:

#2 Spotkanie z Tomaszem Markowskim - 13 listopada 2019, Katowice

Tomasz Markowski - wieloletni fotograf wspólpracujący z Przeglądem Sportowym. Relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie, w tym Igrzyska Olimpijskie, finały Mistrzów Europy w piłce nożnej czy Tour de Pologne.

Bilety dostępne tutaj

#3 Spotkanie z Markiem Arcimowiczem - 19 listopada 2019, Kraków

Marek Arcimowicz - od kilkunastu lat zawodowo - fotograf od "zadań specjalnych". Z wykształcenia architekt-planista, instruktor narciarstwa. Przez lata pracował multidyscyplinarnie - łącząc funkcję fotografa, testera i projektanta sprzętu. Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą. 

Bilety dostępne tutaj

#4 Spotkanie z Robertem Wolańskim - 5 grudnia 2019, Katowice

Robert Wolański - jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów zamujących się modą i portretem w Polsce. Absolwent łódzkiej Filmówki. Po studiach zdobywał doświadczenie w Paryżu, pracując dla takich sław świata mody, jak Christian Lacroix i Jean-Paul Gaultier. Najbardziej fascynuje go portret, ale realizuje też zlecenia reklamowe. 

Bilety dostępne tutaj.

#5 Spotkanie z Maciejem Suwałowskim - 12 grudnia 2019, Kraków

Maciej Suwałowski - fotograf ślubny znany również jako Magic Weddign Photographer. Fotografował śluby w różnych zakątkach Świata. 

Bilety dostępne tutaj.

 

przykładowe zdjęcia z warsztatów

zarezerwuj miejsce